پلی اتیلن ازهیدروکربن واتیلن تحت اثر درجه حرارت زیاد وفشار فوق العاده بالا ساخته می شود

پلی اتیلن ازهیدروکربن واتیلن تحت اثر درجه حرارت زیاد وفشار فوق العاده بالا ساخته می شود. نام تجاری مواد مصرفی برای تولید لوله پلی اتیلن PE63,PE80,PE100 می باشد. مواد PE 63 برای تولید لوله پلی اتیلن دارای چگالی کمتری نسبت به مواد جدیدتر بودند و بنابراین باعث میشد تا وزن و ضخامت لوله‌های پلی اتیلن PE 63 افزایش یافته و هزینه تولید لوله پلی اتیلن  با مواد PE 63 بسیار بیشتر از مواد جدید تر باشد، به همین خاطر استفاده از این مواد اولیه دیگر توجیه اقتصادی ندارد و از رده خارج شده‌اند (اطلاعات بیشتر تخصصی در اینجا).

تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن فهمیدند که با افزایش چگالی مواد اولیه لوله پلی اتیلن می توان با داشتن ضخامت و وزن کمتر، لوله ای با قابلیت  تحمل فشار بیشتر و قیمت کمتر تولید نمود. بنابر این استفاده از مواد PE 80 برای تولید لوله پلی اتیلن آغاز شد. مواد PE 100 جزء جدیدترین نوع مواد اولیه تولید لوله پلی اتیلن می‌باشد که جزء مواد های گرید و با کیفیت محسوب می‌شود و از سال 1990 در اروپا بعنوان گریدی مناسب در صنعت لوله مطرح گردیده است. لوله پلی اتیلن PE 100 با داشتن دانسیته بیشتر، وزن و ضخامت کمتری دارد و نیز می‌تواند فشار بیشتری را تحمل کند. هم اکنون در ایران تولید لوله پلی اتیلن با مواد اولیه PE 80 و PE 100 رواج دارد.

مجموعه لوله پلی اتیلن تهران پلاستیک شمس با کادر فنی و مجرب  ، ارائه کننده مشاوره شما مخاطبان گرامی قبل خرید می باشد با ما تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۰

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۲

۰۹۱۲۶۳۶۳۵۱۳