لوله پلی اتیلن در انواع مختلف و ابعاد متفاوت در صنعت تولید می شوند

لوله پلی اتیلن در انواع مختلف و ابعاد متفاوت در صنعت تولید می شوند و در بسیاری موارد از جمله سیستم های آبرسانی، انتقال آب و فاضلاب شهری و روستایی و …، کاربرد فرآوان دارد.

یکی از انواع لوله پلی اتیلن، لوله پلی اتیلن کاروگیت است. لوله کاروگیت، مصارف متعددی در صنایع برق و مخابرات، نفت و پتروشیمی، آب و فاضلاب و … دارد. از لوله کاروگیت در انتقال فاضلاب خانگی به محل تصفیه و دفع استفاده می شود.

لوله های کاروگیت دارای ساختار حلقوی هستند و این ویژگی آن ها موجب می شود فشار ناشی از انتقال سیال فاضلابی را به خوبی تحمل کند؛ از طرف دیگر، به دلیل اینکه فاضلاب به مقدار جزئی خاصیت اسیدی دارد، مقاومت لوله کاروگیت در محیط اسیدی فاضلاب بسیار بالا است.

به طور کلی برای انتقال فاضلاب از محل تولید تا محل تصفیه خانه یا منطقه دفع، از لوله کاروگیت استفاده می شود. لوله های انتقال دهنده فاضلاب به صورت دفنی در زیر زمین نصب می شود. فاضلاب خانگی وارد مسیر لوله کشی می شود و از آن قسمت به شبکه اصلی فاضلاب شهر متصل می گردد.

در یک سیستم دفع فاضلاب خانگی، بخش های مختلفی وجود دارد. امروزه در تمامی بخش های خطوط لوله فاضلاب، از لوله پلی اتیلن و لوله های کاروگیت استفاده می شود. اصلی ترین قسمت های سیستم دفع فاضلاب خانگی عبارت است از:

    مجرای فاضلاب (مجرایی است که سیستم جمع آوری فاضلاب را تشکیل می دهد)
    لوله های فاضلاب خانگی (لوله کشی ساختمان را به فاضلاب جانبی یا انشعاب وصل می کند)
    لوله های جانبی یا انشعاب ها (انتقال دهنده پساب از لوله های ساختمان به لوله اصلی)
    لوله های اصلی
    لوله های بدنه (انتقال دهنده فاضلاب از لوله اصلی به سیستم تصفیه خانه)
    لوله های کنترل (لوله هایی با ابعاد بزرگ هستند که فاضلاب و پساب را از لوله های اصلی جمع آوری می کند و به سمت محل تصفیه خانه می فرستند)

 

مجموعه لوله پلی اتیلن تهران پلاستیک شمس با کادر فنی و مجرب  ، ارائه کننده مشاوره شما مخاطبان گرامی قبل خرید می باشد با ما تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۰

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۲

۰۹۱۲۶۳۶۳۵۱۳